فروشگاه جامع پکیج های آموزشی مورد نیاز آموزگاران,معلمان و مدیران مدارس (کلیه محصولات این فروشگاه زیر نظر متخصصان ,کارشناسان, معلمان و سرگروه های آموزش ابتدایی تدوین و گردآوری گردیده است.)

دسته بندی محصولات

محبوبترین محصولات

Book Books Ketab کتاب

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه - فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه - فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری،فرهنگی و سیاسی دشمن 16 صفحه و قابل ویرایش

چکیده

آموزش و پرورش همواره در کشور ما تندیس استمرار پایداری و استقامت برای جویندگی است. جویندگی در راه انسانیت و یافتن مسیر قد کشیدن روح و جان با گام نهادن در عرصه‌های شور و ایثار است که در در فضای معطر مدرسه و پشت نیمکت‌های فهمیدن و علم آموزی نمایان می‌گردد.

آموزش و پرورش امروز مسئولیت خطیر و تاریخی را در تربیت نسل آینده بر اساس تعالیم اسلام برای خلق تمدن اسلامی به عهده دارد. بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که "در بلندمدت، هیچ چیز به اندازه‏ى تعلیم و تربیت اهمیت ندارد"، این دستگاه عظیم باید برنامه کامل و جامعی را برای این مهم که همان تعلیم و تربیت میلیون‌ها جوان و نوجوان این مرز بوم است، بر اساس سند تحول بنیادین در دستور کار خود قرار داده و نهایت دلسوزی و دقت را در پرورش فرزندان ملت بر اساس مبانی غنی اسلام ناب، به کار گیرد.

همانطور که می دانیم خط امروز و هدف اساسی دشمن، خط نفوذ به باورها، تغییر رفتار و در نهایت تغییر هویت ایرانی ـ اسلامی است که از همه شیوه‌ها به ویژه شیوه فکری و فرهنگی به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. بدون شک یکی از مهم‌ترین درگاه‌های این نفوذ، آموزش و پروش است که با اندک توجهی سایه‌های شوم این نفوذ را در حمایت یکی از دولتمردان مستکبر از برخی تشکل‌های حزبی و سیاسی معلمین و ورود برخی سازمان‌های بین‌المللی به مراکز تعلیم و تربیت و ..می توان دید.

بنا بر این می توان چنین برداشت نمود که آموزش و پرورش در پروژه نفوذ فکری ،فرهنگی و سیاسی دشمننقش بسزایی دارد و مسئولان این عرصه کلیدی می بایست در این راستا نهایت هوشیاری خود را به کار ببندند و تلاش خود را برای قطع طمع دشمن برای نفوذ فکری ـ فرهنگی به کار گیرند و با اهتمام جدی و عملی سعی در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نمایند.

 

 

 

کلید واژه :     آموزش و پرورش،نفوذ،فکری،فرهنگی،سیاسی

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file98_1811075_7245.zip65.3k

اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره)

اهداف و ابعاد تحریف خط امام (ره) 15 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده  نظام سلطه و دشمنان انقلاب یک بار دیگر سناریوى پیچیده و بسیار خطرناکى را طراحى نموده‌اند. طراحان و کارگزاران این سناریو با بهره گیرى از عوامل نفوذى، تجدیدنظرطلبان و منحرفین از مکتب امام خمینى تغییر و استحاله رامدنظر قرار داده‌اند. براى شناخت تفسیر درست خط امام و جلوگیرى از تحریف وجود نازنین، رفتار، عملکرد و خط مشى امام راحل، دو مسیر وجود دارد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

آموزش و پرورش ،معلم و مسائل اخلاقی جامعه

آموزش و پرورش ،معلم و مسائل اخلاقی جامعه 15 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده گفتن ندارد اما نظام آموزشي به كارخانه‌يي مي‌ماند كه اگر چه ظاهرا هدف آن «آدم‌سازي» عنوان شده است اما معدودند افرادي كه از زير دندانه چرخ‌هاي آن، ذهن و زبان سالم به در ببرند. اين نظام به واسطه كاركردي كه دارد، نه عزت‌نفس لازم را براي دانش‌آموز به ارمغان مي‌آورد ونه احترام ديگران را در نظر او برجسته مي‌سازد. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

احساس مسئولیت معلمی در تعلیم و تربیت اسلامی

احساس مسئولیت معلمی در تعلیم و تربیت اسلامی 19 صفحه با فرمت ورد قابل ویرایش چکیده : در مكتب تعليم و تربيت اسلام فراگيری علم و دانش همراه با تهذيب و تربيت دينی هدف رسالت نبوی شمرده شده و برای تحصيل علم نه محدوديت زمانی دارد و نه مكانی و از نظر معلم مرز نمی‌شناسد چرا كه علم و حكمت را گمشده مومن می‌داند كه نزد هر كس بيابد آن را می‌گيرد. پس از نهاد خانه و خانواده مدرسه مهم ترين مکان براي تعليم و تربيت است جائي که محل بروز و ظه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه